ZWARTE VRIJDAG!

De grootste kortingen! Slechts drie dagen.

De hoeveelheid goederen is beperkt.

Schiet op. Kans eenmaal per jaar.

12 stks / set FTTH Glasvezel Tool Kit met Vezelmes-70 ~ + 10dBm Optische Power Meter Visuele Fout Lcator 5 km

-67%
Bekijk Meer

Htb-3100ab Glasvezel Media Converter Glasvezelzendontvanger Single Fiber Converter 25km SC 10 / 100M Single...

Bekijk Meer

KELUSHI 5 mW Metalen penstijl Glasvezel Visuele foutlocator Rode laserkabel tester testtool met 2,5 mm univ...

Bekijk Meer

KELUSHI hoge precisie optische vezelgereedschappen HS-30 optische hakmesfrees voor 250-900um voor vezelfusi...

Bekijk Meer

5 paar Htb-3100ab Glasvezel Media Converter Vezel Transceiver Enkele vezel Converter 25km SC 10 / 100M Sing...

Bekijk Meer

4G LTE Binnenplafondantenne 2G 3G UMTS 4G antenne 5M kabel N mannelijke connector voor mobiele signaalverst...

-50%
Bekijk Meer

KELUSHI 10 mw optische vezel optische foutlocator voor 2,5 mm connecter Mini RGT rode lasertester voor FTTH

Bekijk Meer

KELUSHI 2016 Visual Fault Locator 30 mW Detector FC mannelijk naar LC vrouwelijk Adapter LC / SC / ST / FC ...

Bekijk Meer

Koud Contact Gewijd metaalvezelmes FC-6S snijvezelmes FTTH glasvezelkabel mes mes vezelmes hulpmiddel

Bekijk Meer

Superbat Yagi Wifi-antenne 2,4 GHz 16dBi Booster Wireless-G voor 802.11b / g / n WLAN RP-SMA stekkerkabel 5...

Bekijk Meer

Gratis verzending metalen materiaalkwaliteit 1 mw glasvezel laser visuele storing locator glasvezelkabel te...

Bekijk Meer

2019 NIEUWE SURECOM SW-102 Met Drie Adapter 125-520 MHz Digitale VHF / UHF Power & SWR-meter voor autoradio...

-15%
Bekijk Meer

433MHz ASK Draadloze zender ontvanger module module (1 stks zender STX882 + 1 st ontvanger SRX882 + 2 stks ...

-26%
Bekijk Meer

KELUSHI FSM 22 50 60 80S Fusionadora Fibra Optica elektrode Fujikura elektroden voor glasvezel Fusion Splic...

Bekijk Meer

KELUSHI FC-6S Vezelmes Hulpmiddel voor koude verbinding Optische vezelmes voor SUMITOMO Coatingdiameter: 25...

Bekijk Meer

Jakcom RDW RFID Reader 125 Khz Handheld Smart ID Kaartlezer Copier Schrijver Duplicator Sleutelhanger Deur ...

-10%
Bekijk Meer

2 stks / partij RF4431 - 868 MHz | 915MHz Si4431 chip 13dBm RF draadloze zendontvangermodule

Bekijk Meer

KELUSHI Gratis verzending 10 mw Pen Stijl Visual Fault Locator Rode laser lichtbron / Fibre Test foutdetect...

Bekijk Meer

3G / 4G-antenne met CRC9-connector 1920-2670 Mhz VOOR Huawei-modem (2 stks / partij)

Bekijk Meer

KELUSHI 50 stks / partij SC Glasvezel Snelkoppeling Multimode FTTH SC Single Mode UPC Snelle Connector

Bekijk Meer

2 stks 433 mhz RF LoRa module SX1278 PM1280 Lange afstand communicatie Ontvanger en Zender SPI LORA IOT + 2...

-10%
Bekijk Meer

4 stks 10 Gtek 1 M (3.3 ft) LC-LC OM3 Duplex Multimode 10G glasvezelkabel 50/125 2 mm glasvezel Jumper patc...

Bekijk Meer

KELUSHI De eenvoudige preferentiƫle prijs Rood laserlicht 30 MW Visual Fault Locator, glasvezelkabeltester ...

Bekijk Meer

Optische vezel Tool 10 MW Visual Fault Locator + RY3200 Optische vermogensmeter -70 ~ + 10 dBm

Bekijk Meer

2.4GHz Omni directionele Fiberglass antenne 12dB wifi antenne N vrouwelijke connector

Bekijk Meer

1.2ghz roestvrij staal 5 elementen yagi 3 meter RG58U kabel cctv-zender buiten yagi-antenne F male connector

Bekijk Meer

Superbat Auto Digitale Radio Universele DAB + DVB T2 FM / AM Auto Antenne Antenne Signaalsplitter Versterke...

Bekijk Meer

Superbat 50 Ohm 868 Mhz-antenne 3dbi Antenne Rubber Signaalversterker 60 W Input SMA Stekker Rechte connect...

-10%
Bekijk Meer

Klein hybride sleuteltelefoon PABX-systeem voor kantoor en thuis met pc-beheersoftware MK308

-14%
Bekijk Meer

KELUSHI FTTH-glasvezelkit met FC-6S vezelmes en optische vermogensmeter 5 km Visuele foutlocator 1 mw draad...

Bekijk Meer

SFP-H10GB-CU1M 10G 1M SFP + DAC-kabel 10GBASE-CU Passief Direct Bevestig koperen Twinax SFP-kabel ook voor ...

Bekijk Meer

Goedkope prijs Nieuwe 5-2400 MHz 2-wegs repeatersplitter met F-type connector voor coaxkabel Aansluiten voo...

-50%
Bekijk Meer